KURUMSAL

Al37 olarak yıllardan bugüne kadar oluşmuş engin tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyacı bulunmakta olan birçok ürünü bir arada bulundurarak oldukça pratik bir alış veriş sitesi tasarlamak istedik. Al37 olarak piyasa içerisinde birçok noktada bulunan ürünleri bir araya getirerek siz değerli müşterilerimize en uygun fiyat politikası ile sunmaktayız.

Sitemiz içerisinde Fitnees ve Kondisyon ile ilgili takviyeler, yüz ve vücut bakımı ile ilgili bakım ürünleri, banyo ve tuvalet alanında kullanılmak üzere üretilmiş bulunan temizlik malzemeleri, özel şifalı ve doğal ürünler, saç bakımı ile ilgili çeşitli ürünler, bebek bakımı içerisinde kullanılmakta olan ürünler, medical ürünler ve buna benzer birçok ürün yer almaktadır. Sitenin ilk olarak kurulma maksadı birçok ürünün en uygun fiyat ve kolay bir şekilde temin edilmesidir.

Site içerisinde belli bir miktar alışveriş neticesinde ücretsiz kargo olarak ürünler gönderilmektedir. Ürünlerin tamamı garantili ve doğal olarak üretilmiş ürünlerdir. Site içerisinde yapılan alışverişlerin ödemeleri kredi kartı veya banka kartı ile yapılabilmektedir. Sitemizin diğer alışveriş sitelerinden farklı olarak, whatshap ile alış veriş yapılmakta ve bu noktada da son derece başarılı bir alış veriş deneyimi yaşatmaktadır.

Zaman zaman site içerisinde yapılmakta olan kampanyalar kapsamında istenilen ürünlerin daha hesaplı olarak temin edilmesi de son derece mümkündür. Sitemiz üzerinden yapılan alış verişler 24 saat içerisinde kargo edilerek verilen adrese gönderilmektedir.