VİZYONUMUZ

Al37.com olarak vizyonumuz Avrupa standartlarına uygun ürünleri Türk halkı ile buluşturmaktır. İnsanımızın en iyisine layık olduğu ilkesi ile hareket eder al37.com sunmuş olduğu tüm ürünlerin 1. Sınıf olmasına dikkat etmektedir. Piyasa içerisinde bulunmakta olan fiyat kirliliklerine son vermek vazifelerimiz arasındaki bir diğer vazifedir.

Amaçlarımız arasında bulunmakta olan kaliteli ürünler ile insanımızı buluşturma fikrimize kurulduğumuz ilk günden bu yana uygun fiyat politikasını da ekleyerek, sitemiz içerisinde alış veriş yapan herkesin gerek kullandıkları ürünler bakımından gerek ise yapmış oldukları ödeme bakımından memnun etmek vazifesi ile çalışmaktayız.

Al37.com olarak kurulmuş olduğumuz ilk günden bu güne kadar geçici olarak kullanılıp unutulan bir site değil piyasa içerisine son derece yön vermekte olan bir site olmak istedik.. Bu gaye çerçevesinde her ne kadar büyük bir gelişme kaydedilirse edilsin kendimizi her zaman gelişime açık tutarak, ilk günkü hassasiyetlerimizden ve kaygılarımızdan kurtulmadan çalışmalarımıza devam ederek piyasa içerisinde yerimizi aldık.

Kurulmuş olduğumuz ilk günden buyana prensiplerimizin sağlam olması ve her zaman en iyisi olma yolunda verilen emekten asla taviz vermeden tüm tavsiye ve eleştirilere açık bir şekilde yolumuza devam ettik. Henüz uzun bir süre olmamasına rağmen rekabetçi olan bu piyasa içerisinde sözü geçen ve piyasaya yön vermeye başlayan bir site olmaya çalıştık ve bunu kısa süre içerisinde siz değerli müşterilerimizin teveccühü ile başardık.